wortelnoten porseleinkast Hollandse wortelnoten gefineerde Louis XV porseleinkast met gecontourneerde kap, 2 beglaasde paneeldeuren geflankeerd door afgeschuinde zijden, in de onderkast 4 laden en rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 250, br. 185, d. 50