Veiling 27 sessie 2

ACA Auctions, Vechtstraat 45, 9721 AB Groningen, Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 12.02.2020

Bild
Los-Nr. 465
Houten beelden, Bali, Indonesië, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 43 $ - 87 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 466
Porseleinen Borden, bronzen beeld en broche, Japan, China, begin 20e eeuw
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 65 $ - 109 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 467
Divers lot porseleinen beelden
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 21 $ - 32 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 32 $
Bild
Los-Nr. 468
Gitaar
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
10 €
ca. 10 $
Bild
Los-Nr. 469
Divers lot zilver
Schätzpreis
60 € - 120 €
ca. 65 $ - 131 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 65 $
Bild
Los-Nr. 470
Porseleinen borden, vazen en schalen, China, 18e, 19e en 20e eeuw
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 87 $ - 152 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 87 $
Bild
Los-Nr. 471
Kan met wijnglazen
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 43 $
Bild
Los-Nr. 472
Porseleinen borden en een gemberpot, China, 18e en begin 20e eeuw
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 109 $ - 218 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 109 $
Bild
Los-Nr. 473
Houten onderzetters, China, 19e en begin 20e eeuw
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 109 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 54 $
Bild
Los-Nr. 474
Porseleinen bord, kom en schotels, 18e en 19e eeuw
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 65 $ - 109 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 43 $
Bild
Los-Nr. 475
Divers lot
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 476
Zilver gebakvorkjes
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 43 $
Bild
Los-Nr. 477
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 43 $ - 65 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 32 $
Bild
Los-Nr. 478
Klokkenstel
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 109 $ - 218 $
Zuschlagspreis:
320 €
ca. 349 $
Bild
Los-Nr. 479
Divers lot porselein
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 43 $
Bild
Los-Nr. 481
Zilveren tientjes
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 32 $ - 65 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 65 $
Bild
Los-Nr. 482
Gebronde sculptuur van Belgische soldaat, Emille Guillemin
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 87 $ - 131 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 43 $
Bild
Los-Nr. 483
Porseleinen vazen, China, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 21 $
Bild
Los-Nr. 484
Porseleinen kop en schotels, Japan, 18e eeuw
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 87 $ - 131 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 65 $
Bild
Los-Nr. 485
Houten fallus, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 43 $ - 87 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 21 $
Bild
Los-Nr. 486
Houten snijwerk in passe partout, China, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 487
Pendant stillevens gesigneerd P. Clason, olieverf op paneel
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 43 $ - 87 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 43 $
Bild
Los-Nr. 490
Schilderij olieverf op doek, rijtuig en schilderij olieverd op paneel, Brugge
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 43 $ - 87 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 32 $
Bild
Los-Nr. 491
Thee tegel
Schätzpreis
300 € - 400 €
ca. 327 $ - 436 $
Zuschlagspreis:
150 €
ca. 163 $
Bild
Los-Nr. 492
Porseleinen kom met deksel, Japan, Arita, ca. 1700
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 87 $ - 152 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 43 $
Bild
Los-Nr. 493
Stilleven, gesigneerd "Lodewijk" en aquarel gesigneerd Nagel-Miedema
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 87 $ - 152 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 494
Japanse kop en schotels
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 43 $ - 65 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 32 $
Bild
Los-Nr. 495
Schilderijen, olieverf, L. Grijzeels en portret stijl Chris Labeau
Schätzpreis
60 € - 120 €
ca. 65 $ - 131 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 87 $
Bild
Los-Nr. 496
Toneelkijkers
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 43 $ - 87 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 54 $
Bild
Los-Nr. 497
Porseleinen beelden
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 43 $ - 65 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 21 $