Auktionsarchiv: Los-Nr. 1753

Bibliografie] Vier diverse werken, w.o.: (1) Emile Picot. Catalogue des livres

Auktion 08.12.2016
08.12.2016
Schätzpreis
70 €
ca. 73 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 73 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1753

Auktion 08.12.2016
08.12.2016
Schätzpreis
70 €
ca. 73 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 73 $

composant la bibliothèque de feu m. le baron James de Rothschild. New York, Burt Franklin, z.d., 5 delen, met talloze illustraties, oorspronkelijk verguld linnen, 4to (reprint van de editie 1884-1920). (2) Catalogue de la Bibliothèque de feu m. le baron Jerôme Pichon. Première partie. Livres rares et précieux manuscrits et imprimés. Parijs, Techener etc., 1897, XLVI,(2),459,(1) p., illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to (omslag defect). (3) A. Paz y Melia. Series de los mas importantes documentos del archivo y biblioteca del exmo. senor Duque de Medinaceli. Segunda Serie. Madrid, De Blass, 1922, 563,(2) p., gedrukt in een beperkte, genummerde en door Medinaceli gesigneerde oplage (dit is nummer 252), met in kleuren gedrukte titel en talloze platen en illustraties, contemporain verguld halfleer (defectjes) en met nog 1 moderne andere (totaal 4 in 8 banden).

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1753
08.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1753
08.12.2016
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138