BRUNO LILJEFORS 1860-1939 Räv i vinterlandskap Signerad och daterad Bruno Liljefors 1923. Olja på duk, 66 x 81 cm. PROVENIENS Bukowski Auktioner, Internationella, våren 2006, katalognr 203