BRUNO LILJEFORS 1860-1939 Räv jagad av stövare i vinterlandskap Signerad Bruno Liljefors Olja på duk, 35 x 50 cm. . PROVENIENS Bukowski Auktioner, nr 516, Internationella, våren 2000, katalognr 134