Frankrijk, een schenkkan, Regence, 19e eeuw verguld met balustervormige buik, snebvormige tuit, deksel versierd met palmetrand, uitstekend ebbenhouten handgreep, mt. G.A. en J.B. in ruit [1] 16 x 17 cm., bruto 302 gr.