GULPERS VERA (20° – 21° EEUW) (NL) pendant werken (“kaartprojecten) in gemengde techniek getiteld “Vergeet mij niet” – 23,7 x 16,7 en 24,4 x 19,8 op verso getekend en gedateerd 2013 en met label 21st Cent. Dutch pendant of two mixed media – titled, signed Vera Gulpers and dated 2013