Hollandse wortelnoten gefineerde Louis XV-stijl wandvitrine met deur met roedeverdeling en gestoken gestileerde ornamenten, het geheel bekroond met gewelfde kap met gecountourneerde rand, 19e eeuw, h. 99, b. 98, d. 18,7 cm -1 van de glazen platen gebroken-