Keramik 5 delar,
Vas, Upsala Ekeby, 1900-talets första hälft. Skulptur i stengods, signerad AGJ. Kärl, möjligen antiken, m.m. Enstaka skador. (Högsta höjd 15)
Keramik 5 delar,