Bijzonder uitgebreid dossier met foto's, circa 40 (!) timetables/flyers tussen 1928 en 1938. Met o.a.: Dienstregeling LMI, 1928; Lucht-reis-gids voor Ned. Indië, 1930, 1931, 1932 en diverse andere t/m 1938, en paraphernalia m.b.t. de N.I.L.M. zoals kofferlabels - en 44 foto's, deels latere afdruk, maar ook enkele prachtige afdrukken van bemanning etc. Met in totaal 73 gevulde (ingestoken) bladen op tijdsvolgorde gedocumenteerd.