RUPERT JASEN SMITH 1953-1989 Greta Garbo The Kiss Färgserigrafi, 1988, signerad och numrerad Rupert Smith 36/125. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö. S. 109 x 86 cm Colour silkscreen, 1988, signed and numbered. In good condition.