HUGO SIMBERG 1873-1917 Post festum Etsning, signerad Hugo Simberg Verkförteckningen Sakari Saarikivi, Hugo Simberg Grafiikkaa - Grafik, 1947, medföljer denna post. I. 9,2 x 6,7 cm LITTERATUR: Saarikivi, avbildad sidan 90